Kampioenschap Fries dammen, eindstand 2014.

Kampioen 2014 is Taeke Kooistra!

Alle partijen vindt u op:

http://toernooibase.kndb.nl/opvraag/standen.php?taal=&kl=13&Id=3852&jr=14

Kampioensklasse

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

T.

P

1. Jelle Wiersma

Wommels

1

1

½

1

1

0

½

5

2e

2. Taeke Kooistra

Hartwert

0

1

1

1

1

1

½

5½

1e

3. Folkert Groenveld

Jutrijp

0

0

½

1

1

1

½

4

4e

4. Henk Haanstra

Oudega SWF

½

0

½

0

½

1

0

16

6e

5. Augustinus v.d. Goot

Sneek

0

0

0

1

½

1

0

12

7e

6. Siebe Walinga

Oudega SWF

0

0

0

½

½

0

0

1

8e

7. Foeke Tiemensma

Franeker

1

0

0

0

0

1

1

3

5e

8. Marten Walinga

Waaksens

½

½

½

1

1

1

0

3e

Toernooischema met partijen: Kampioensklasse 2014

Hoofdklasse AA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

T.

P.

1. Cor Kooistra

Nijland

1

1

X

1

0

0

0

3 18

4e

2. Sjoerd J. Bakker

Sneek

0

1

X

½

½

1

1

4 21

2e

3. Klaas Wiersma

Nijbeets

0

0

X

0

0

1

0

1

7e

4. Kees Tijssen

Reduzum

X

X

X

X

X

X

X

X

8e

5. Pieter Hoogterp

Gaastmeer

0

½

1

X

1

½

1

4 22

1e

6. Tjerk Wijbenga

Arum

1

½

1

X

0

½

0

3 14

5e

7. Willem Hoekstra

Oudega SWF

1

0

0

X

½

½

0

2

4e

8. Hein de Vries

Leeuwarden

1

0

1

X

0

1

1

4 18

3e

Res. Hoofdklasse AA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

T.

P.

1. Sjoerd Couperus

Sneek

1

0

1

0

1

1

1

5

2e

2. Jappie de Jong

Blauwhuis

0

0

1

1

0

1

0

3 15

6e

3. Liuwe Westra

Lollum

1

1

1

0

0

0

1

4

4e

4. Piet Sikma

Hartwert

0

0

0

0

0

0

0

0

8e

5. Bouke Dijkstra

Tijnje

1

0

1

1

0

0

0

3 18

5e

6. Fedde Wiersma

Easterein

0

1

1

1

1

½

1

1e

7. Harmen Westra

Lollum

0

0

1

1

1

½

1

3e

8. Rein Jan Walinga

Oudega SWF

0

1

0

1

1

0

0

3 12

7e

Taeke Kooistra en Jelle Wiersma hebben zich nu geplaatst voor het "Grutmaster" toernooi dat gehouden wordt op 24, 25 en 26 april in het oude stadhuis van Franeker.

Contact

Voor vragen of opmerkingen kunt u contact opnemen met de webmaster: martenwalinga@hotmail.com